Destina Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Destina Forum

Paylaşım Sitesi Destina Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fenerbahçe!!

YazarMesaj
haticekizce
haticekizce
haticekizce
haticekizce

Fenerbahçe!! Empty
MesajKonu: Fenerbahçe!!   Fenerbahçe!! Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 12:16 pm

Fenerbahçe!! Fenerbahce

Şampiyonlar Ligi 2. tur rövanş maçında FC Sevilla ile Fenerbahçe, Ramon Sanchez-Pizjuan Stadı'nda karşı karşıya geldi. Şampiyonlar Ligi'nde müthiş bir başarı göstererek gruplardan çıkan ve son iki yılın UEFA şampiyonu Sevilla'yı ilk maçta Kadıköy'de 3-2 mağlup eden Fenerbahçe, deplasmanda 3-1 yenik duruma düşmesine rağmen skoru 3-2'ye getirip maçı uzatmaya taşıdı. İki uzatma devresi sonucunda 3-2'lik skor bozulmadı ve maç penaltılara uzadı! Fenerbahçe penaltılar sonucunda üstünlük sağlayarak çeyrek finale adını yazdırdı.

Süper ötesi bir maçtı Smile Tüm gün birkaç kendini bilmezin bütün dualarına karşı Fenerbahçem süper bir mücadele örneği göstererek çeyrek finale çıkmayı başardı... Çok hafife almışlardı ama sonuç ortada!

Nette maç öncesi yapılan yorumları okudum !! Ahmet Çakar sana sesleniyorummmm! Giy bakalım bikinini Smile Pembe olsun ama !!!

Ya ben anlamıyorum Galatasarayı sevmememe rağmen yabancı takımlarla oynadığı her maçta desteklerimm.. Aslında hiç maç bilgim felanda yoktur.. Ama dünkü konuşulanlar içime dert olduydu!! Veee nispet niteliğinde bu yazıyı yayınlıcam Razz

Sarıııııııııııı!

Laciverrtt!

Şampiyonn!!!

FENERBAHÇEEEE!!!!!!!!!
http://www.emoturkey.forumn.biz
Misafir
Misafir

Fenerbahçe!! Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe!!   Fenerbahçe!! Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 3:23 pm

[b]thesekkür ederm..ßen Blglarda Rock gizem beni moderatör yaparmısın noLur Question santa

Fenerbahçe!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-